counter create hit
اخبار فرهنگ و هنر فوتبال و تور

نظر ها:

مطالب مرتبط:

موضع آمریکا درباره فروش هواپیما به ایران

رییس سیاست گذاری وزارت کشور آمریکا در اظهار نظری تازه، از تردید برای صدور مجوز جهت فروش هواپیما به ایران سخن به میان آورد.

رقابت «شب تولد» برای کسب جایزه هزار یورویی

فیلم کوتاه «شب تولد» به کارگردانی امید شمس به جشنواره ای در بلژیک راه یافت.

توصیه پورمختار به ۱۰۰ مقام ارشد دو تابعیتی

جماران نوشت: محمدعلی پورمختار، گفت: براساس قوانین موجود افرادی که تابعیت مضاعف آنها به صراحت مشخص شود، نمی توانند در جایگاه مشاغل مهم و حساس در کشور قرار گیرند، اما متاسفانه تابعیت مضاعف با اقامت تحت عنوان گرین کارت یا غیره در قانون تفکیک نشده است. ...

آمار جدید فروش فیلم های نوروزی اعلام شد/ رقابت برای میلیاردی شدن

جدیدترین آمار پخش فیلم هایی که برای اکران نوروزی در نظر گرفته شده بود، توسط دفاتر پخش اعلام شد.

زمان تشییع پیکر داریوش شایگان اعلام شد

مراسم تشییع پیکر و خاکسپاری داریوش شایگان روز دوشنبه ششم فروردین ماه برگزار می شود.

سیف: توانستیم غده چرکین موسسات غیرمجاز را درمان کنیم

رئیس کل بانک مرکزی گفت: سال ۹۶ برای نظام بانکی پرفراز و نشیب گذشت و ما توانستیم علاوه بر درمان غده چرکین موسسات مالی غیرمجاز گام های موثری در اصلاح نظام بانکی برداریم . ...

ترامپ، دستور تحریم جدید علیه چین را صادر کرد

رئیس جمهور آمریکا روز پنجشنبه به مشاورش در امور تجاری دستور داد تعرفه جای جدیدی به ارزش حدود ۵۰ میلیارد دلار برای واردات کالا از چین وضع کند.

دعوا بر سر پول درمان کارگران

تصمیم مجلس شورای اسلامی برای واریز سهم درمان کارگران تامین اجتماعی از محل پرداخت حق بیمه به حساب خزانه، یکی از مصوبات جنجالی پایان سال ۹۶ بود.

کُری خوانی مسعود ده نمکی برای اکران های نوروزی

مسعود ده نمکی می گوید فیلم های اکران نوروز ۹۷ با قیمت امروزی بلیت باید ۶۰ میلیارد بفروشند تا به پای «اخراجی ها» ی او برسند.

احتمال آوارگی ۷۰۰ میلیون نفر به علت کمبود آب

سازمان ملل درباره احتمال آواره شدن هفتصد میلیون نفر در جهان تا سال ۲۰۳۰ به علت بحران آب آشامیدنی هشدار داد.

برترین های سیما در بخش مردمی

مجموعه های تلویزیونی و برنامه های شاخص سیما در ایام نوروز با رای مردم داوری و انتخاب می شوتد.

محسن یگانه از بیمارستان مرخص شد

روابط عمومی اورژانس، از ترخیص محسن یگانه خواننده جوان پاپ از بیمارستان خبر داد.

تئاتر باران میزبان دو نمایش در نوروز ۹۷

«مرکب خوانی چند جوان دم بخت» و «۲۹ مهر ۹۶» نوروز ۹۷ در تئاتر باران روی صحنه می رود.

نکته! این مطلب توسط هوش مصنوعی ایجاد شده است. لطفا نظر خود را در رابطه به این مطلب در صفحه تماس با ما در میان بگذارید.

ماهیگیران گیر غیر مجاز در تحقیقات

دستگیری صیادان غیرمجاز دستاورد محسوب نمی شود

آخرین اخبار D. مصطفی سالاری در نشست ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز است. او گفت که با چند نفر از آسیا و آفریقا در طراحی. اهمیت ایجاد بستر های لازم برای کاهش ماهیگیری غیر قانونی است. وی با بیان این که دستگیری و برخورد قانونی با صیادان غیر مجاز در رسیدن به. او گفت: اجتماعی باشد. استاندار گیلان نشان می دهد که باید آن را در برخورد با یک پیشگیرانه چشم انداز. بیان: جنگل شاه از مردم می تواند زیبایی به طوری که علاوه بر این لطفا به مردم است. هزینه های دولت نیز کاهش توانایی مردم برای حفاظت از جنگل. سالاری ادامه داد: در حال حاضر استانهای شمالی است که بسیاری از این منطقه از کشور دارا می‌باشند، بیشترین آسیب را متحمل‌اند و تشکل‌های مردمی و موسسه‌های مردم نهاد در این خصوص می‌توانند نقش مهمی ایفا کنند. وی با اشاره به آمار تقریبی 4 هزار نفر صیاد غیرمجاز در استان، عنوان کرد: باید این افراد شناسایی شوند و از طرق مختلف نظیر راه‌آموزی، برخورد بازدارنده قانونی و جایگزینی راهکار معیشتی برای آنها، اعمال نظر شوند. نماینده عالی دولت در استان گیلان، با بیان اینکه در هیچ جای دنیا فروش انفال صورت نمی گیرد، اظهار کرد: معتقدم می‌توان از حریم رودخانه‌ها و دریا برای معیشت مردم استفاده کرد؛ یقینا اگر عرصه‌های مختلف و این جرائم را به صورت امانی در اختیار مردم قرار دهیم نتایج خوبی حاصل خواهد شد. این مقام مسئول ادامه داد: به دولت پیشنهاد دادم بابت واگذاری اراضی و حرائم به مردم، به شرط سرمایه‌گذاری و ایجاد اشتغال پایدار، اجاره بها گرفته نشود. وی با اشاره به اینکه تاکنون بهره کافی از دریا برده نشده است، خاطر نشان کرد: هرچه زمینه را برای بهره‌گیری مردم از ظرفیت‌های طبیعی و خدادادی استان فراهم کنیم، موفق‌تر خواهیم بود؛ آنچه اهمیت دارد این است که با عدم اعطای مالکیت قطعی به مردم، فضای سوء استفاده برخی افراد که با پوشش سرمایه‌گذاری به دنبال منافع شخصی خود هستند را مسدود ‌کنیم. استاندار گیلان خاطرنشان کرد: در برخی موارد چه خرد و چه کلان بد عمل شده است و بایستی با هم‌افزایی دستگاه ها و سازمان‌های ذیربط به توسعه استان کمک کنیم و از تک بعدی نگری بپرهیزیم.